Den nye 4.generasjons Bosch Performance CX motoren er bedre en noen gang, laver vekt, mindre, ekstremt kraftig med 85Nm. Her vil de bratteste bakkene bli til en lek. Batteriet er integrert i underrøret og er på 500Wh. Sykkelen er også klargjort for montering av ekstra batteri. Det er bare fantasien som setter begrensning for din neste tur. Kjøre kompjuteren er et Bosch Purion display som viser deg den viktigste informasjonen under turen. Med fem forskjellige assistansenivåer og velge mellom, vil du enkelt finne riktig nivå.
Du kan styre hvor mye drahjelp du vil ha ved å manuelt trykke deg fra ECO til Turbo eller så kan du sette computeren i det automatiske eMTB moduset. I eMTB moduset tilpasser mottoren seg perfekt og lynkjapt i forhold til ditt pedaltråkk og gir deg de kreftene du trenger, når du trenger dem!Strike er en fulldempet el-sykkel for deg som vil ut å ha det gøy i terrenget med en geometri på sykkelen som er designet for å passe alle. Du sitter i en komfortabel sittestilling, time etter time.
Support i % i forhold til pedaltråkk:ECO 60%, Tour 140%, Sport 240%, Turbo 340%.eMTB modus0 - 340% support "Kjapt/enkelt/automatisk, NÅR du trenger det!"😎